825TQ-R700UV
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-R700UV 2U 700W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
825TQ-R700UV
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-R700UV
ID produktu w magazynie: 2005
UPC/EAN: 672042014545
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 700 W Redundant Power Supply
2. 8x 3.5" Hot-swap SAS / SATA Drive Bays
3. 2x Internal Fixed HDD Bays (Optional)
4. 1x Slim DVD-ROM Drive
5. Adjustable Air Shroud
6. With Universal I/O (UIO) Card: 3x Full-height, Full-length I/O 3x Low-Profile Expansion Slots
7. Without Universal I/O (UIO) Card: 4x Full-height, Full-length I/O 3x Low-Profile Expansion Slots
8. 1x Serial, 2x USB Front Access I/O
9. Power Switch & 6 LED Indicators
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-R700UV
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 700 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie