825TQ-R700UV
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-R700UV 2U 700W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-R700UV
ID produktu w magazynie: 2005
UPC/EAN: 672042014545
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 700 W Redundant Power Supply
2. 8x 3.5" Hot-swap SAS / SATA Drive Bays
3. 2x Internal Fixed HDD Bays (Optional)
4. 1x Slim DVD-ROM Drive
5. Adjustable Air Shroud
6. With Universal I/O (UIO) Card: 3x Full-height, Full-length I/O 3x Low-Profile Expansion Slots
7. Without Universal I/O (UIO) Card: 4x Full-height, Full-length I/O 3x Low-Profile Expansion Slots
8. 1x Serial, 2x USB Front Access I/O
9. Power Switch & 6 LED Indicators
|---|---|
| SKU | CSE-825TQ-R700UV |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 2U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 8 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |