825TQ-600WB
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-600WB 2U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
825TQ-600WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-600WB
ID produktu w magazynie: 4947
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042164783
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards, 2 x 3.5" fixed drive bay
3.8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4.1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-600WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie