733TQ-668B
Obudowa Supermicro CSE-733TQ-668B Mid-Tower 668W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
733TQ-668B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 733TQ-668B
ID produktu w magazynie: 305225
Waga (brutto): 17.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 68cm x 62cm x 30cm
UPC/EAN: 672042295951
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 220 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 4x 3.5" SAS/SATA Backplane for Hot-Swappable Drives (Support SGPIO)
2. Front HDD Door Lock
3. Front I/O Ports: 2x USB 2.0
4. 1x 12cm Rear (4000 rpm) PWM Fan & 1x 9cm Front (4200 rpm) PWM Fan
5. Mid-Tower Chassis Supports max. Motherboard, Sizes – E-ATX 12" x 13"/ATX/Micro ATX
6. 668W Platinum Level Certified High-Efficiency Power Supply
7. 2x 5.25" External HDD Drive Bays & 4x 3.5" HDD Drive Bays
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-733TQ-668B
Podstawowe informacje
Rozmiar U Mid-Tower
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 668 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie