809T-1200B
Obudowa Supermicro CSE-809T-1200B 1U 1200W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
809T-1200B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 809T-1200B
ID produktu w magazynie: 1790
Waga (brutto): 13.30 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 89cm x 68cm x 23cm
UPC/EAN: 672042048458
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis - supports for Twin MB, max. motherboard size of 6.8" x 18"
2. 4 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
4. 1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
5. 1 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 40x56mm counter-rotation PWM fan
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-809T-1200B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 6.8" x 18.64"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 1200 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak