809T-1200B
Obudowa Supermicro CSE-809T-1200B 1U 1200W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 809T-1200B
ID produktu w magazynie: 1790
Waga (brutto): 13.30 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 89cm x 68cm x 23cm
UPC/EAN: 672042048458
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis - supports for Twin MB, max. motherboard size of 6.8" x 18"
2. 4 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
4. 1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
5. 1 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 40x56mm counter-rotation PWM fan
|---|---|
| SKU | CSE-809T-1200B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 1 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 6.8" x 18.64" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Nie |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |