SYS-E100-12T-L
IoT Gateway Supermicro SYS-E100-12T-L • CSE-E101-03 • X12STN-L-WOHS
Manufacturer: Supermicro
Part number: SYS-E100-12T-L
Warehouse product ID: 1008984
Availability*: PL: NoneNL: 5 pcs. (estimated delivery time from 4 to 10 business days)
Log in to add a review.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 11th Generation Intel® Core™ i3-1115GRE, Processor; Single Socket FCBGA-1449
2. System-on-Chip
4. Up to 64GB Unbuffered Non-ECC, SO-DIMM DDR4 3200MHz; 2 DIMM slots
7. 1 HDMI 2.0b (4K60Hz), 1 HDMI 1.4b
8. -30°C to 50°C Operating Temperature
9. Lockable 12V DC 84W power adapter
| SKU | SYS-E100-12T-L | ||||||||
| Basic informations | |||||||||
| Server content |
| Dimensions (HxWxD) | 7.68" (195mm), 5.94" (150mm) | ||||||||
| Power Supply | 84W DC | ||||||||
| Memory support limit | 64GB DDR4 | ||||||||
| Slots for disks | 1 M.2 2280 B-Key | ||||||||
| Motherboard | |||||||||
| Product name | X12STN-L-WOHS | ||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||
| Format | 3.5" SBC | ||||||||
| Size | 5.7" x 4" | ||||||||
| Power consumption | 28 W | ||||||||