K14PA-U12/ASMB11
Motherboard ASUS K14PA-U12/ASMB11 N/A SP5 AMD EPYC 9004 Series SATA M.2 DDR5
ASUS
K14PA-U12/ASMB11
Image above may show a varied configuration or optional parts.
Manufacturer: ASUS
Part number: K14PA-U12/ASMB11
Warehouse product ID: 1464886
HS: 8473 30 20 00
Availability*: On order (estimated delivery time from 10 to 21 business days)
(the indicative cost of delivery on Poland's territory)
The indicative delivery cost in EU - 30&euro
Add to wishlist
More info at manufacturer site
Broken link? Report us.
Add to cart Negotiate the price
Rate product:
No votes.
Add review
Log in to add a review.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Ready for 128 core AMD EPYC 9004-series processors with support for up to 400 W TDP
2. Dual SFP28 25 Gbps Ethernet with teaming support
3. Up two dual-slot GPUs supported
4. 12 x DDR5 4800 RDIMM for up to 3TB RAM
7. Onboard ASUS ASMB11-iKVM with ASPEED AST2600 controller for out-of-band management
Product description
Please verify them on the manufacturer's website by clicking this link.
Manufacturer ASUS
SKU K14PA-U12/ASMB11
Basic informations
Chipset N/A
Format CEB
Size 12" x 10.5"