HDS-MZILG15THBLA07
SSD Disk Samsung HDS-S2A0-MZILG15THBLA07 (MZILG15THBLA-00A07) SSD 2,5" 15.36TB SAS 4.0
Samsung
Product unavailable (EOL) or limited sale (shortage). Please contact.
Product may only be available via system integration - please inquire.
You can check our refurbished list on our blog https://www.serverparts.cz/en/blog?q=refurbished
HDS-MZILG15THBLA07
Availability: EOL
Manufacturer: Samsung
Part number: HDS-MZILG15THBLA07
Kluczowe cechy / Key features :
- [NR]Samsung PM1653 15.36TB SAS 24Gb/s 2.5" 15mm 1DWPD 5YR
Product description
Manufacturer Samsung
SKU HDS-S2A0-MZILG15THBLA07
Manufacturer part number MZILG15THBLA-00A07
Basic informations
Type SSD
Capacity 15.36TB
Format 2.5"
Interface SAS 4.0
Transfer rate 24 Gbps
RPM N/A
Cache N/A
TDP (Read/Write) 5.00 W