TO25-Z11-AA01
Server Gigabyte TO25-Z11-AA01 • 2OU SATA/M.2 • 1x1GbE
Manufacturer: Gigabyte
Part number: TO25-Z11-AA01
Log in to add a review.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Single AMD EPYC™ 9004 Series Processors
2. 12-Channel DDR5 RDIMM, 12 x DIMMs
3. Dual ROM Architecture
4. 12 x E1.S Gen4 NVMe hot-swap bays
5. 1 x M.2 slot with PCIe Gen4 x4 interface (optional)
6. 1 x LP PCIe Gen5 x16 slot
7. 1 x OCP NIC 3.0 PCIe Gen5 x16 slot
8. 48V DC Bus Bar power solution
| SKU | TO25-Z11-AA01 | ||||||||
| NIC | 1x1GbE | ||||||||
| Expansion slots # | 2 | ||||||||
| Hot-Swap | Yes | ||||||||
| Max. drives # | 12 | ||||||||
| 3,5" drives support | No | ||||||||
| 2,5" drives support | No | ||||||||