SYS-E100-12T-H
IoT Gateway Supermicro SYS-E100-12T-H • CSE-E101-03 • X12STN-H-WOHS
Supermicro
SYS-E100-12T-H
Image above may show a varied configuration or optional parts.
Manufacturer: Supermicro
Part number: SYS-E100-12T-H
Kluczowe cechy / Key features :
1. 11th Generation Intel® Core™ i7-1185G7E, Processor; Single Socket FCBGA-1449
2. System-on-Chip
4. Up to 64GB Unbuffered Non-ECC, SO-DIMM DDR4 3200MHz; 2 DIMM slots
7. 1 HDMI 2.0b (4K60Hz), 1 HDMI 1.4b
8. -30°C to 50°C Operating Temperature
9. Lockable 12V DC 84W power adapter
Manufacturer Supermicro
SKU SYS-E100-12T-H
1 Chassis: CSE-E101-03
1 Motherboard: X12STN-H-WOHS #
Basic wiring
Dimensions (HxWxD) 7.68" (195mm), 5.94" (150mm)
Power Supply 84W DC
Memory support limit 64GB DDR4
Slots for disks 2 M.2 2280 B-Key
Motherboard
Product name X12STN-H-WOHS
Chipset SoC
Format 3.5" SBC
Size 5.7" x 4"
Power consumption 28 W