HDS-KCMYXRUG15T3
SSD Disk Kioxia HDS-TUN-KCMYXRUG15T3 SSD U.2 15.36TB NVMe
Manufacturer: Kioxia
Part number: HDS-KCMYXRUG15T3
Warehouse product ID: 1352606
HS: 8523 51 90 00
ECCN: 5a992c
Log in to add a review.
Kluczowe cechy / Key features :
- Kioxia CM7-R 15.3TB NVMe PCIe 5x4 2.5" 15mm SIE 1DWPD,HF
- Sequential Read: 14,000 MB/s
- Sequential Write: 7,000 MB/s
- Random Read: 2,400K IOPS
- Random Write: 300K IOPS
Product description
| Manufacturer | Kioxia |
|---|---|
| SKU | HDS-TUN-KCMYXRUG15T3 |
| Manufacturer part number | KCMYXRUG15T3 |
| Basic informations | |
| Type | SSD |
| Capacity | 15.36TB |
| Format | U.2" |
| Interface | NVMe |
| Transfer rate | 12 Gbps |
| RPM | N/A |
| Cache | N/A |
| TDP (Read/Write) | 5.00 W |