CSE-M35T-1
Mobile Rack Supermicro CSE-M35T-1 5x 3.5 SAS/SATA HDD
Manufacturer: Supermicro
Part number: CSE-M35T-1
Warehouse product ID: 2167
Weight (gross): 3.70 kg
Size of the package (LxWxH): 25cm x 15cm x 13cm
UPC/EAN: 672042661626
Log in to add a review.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 5x 3.5" Hot-swap SATA Hard Disk Drive Trays
2. Fan Failure LED and Alarm
3. Overheat LED
4. Drive Activity LED
6. 3x 5.25" Drive Bay Enclosure
7. 9cm Cooling Fan Subsystem
Product description
Please verify them on the manufacturer's website by clicking this link.
| Manufacturer | Supermicro |
|---|---|
| SKU | CSE-M35T-1 |
| Basic informations | |
| HDD Capacity | 5x 3.5 |
| HDD Type (Hot-Swap) | SAS/SATA HDD |
| Occupancy | 3x 5.25" Drive Bays |
| Cooling | 1 x 90mm Exhaust Fan |