813MTQ-520C
Chassis Supermicro CSE-813MTQ-520C 1U 520W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
813MTQ-520C
Manufacturer: Supermicro
Part number: 813MTQ-520C
Kluczowe cechy / Key features :
1. 520W High-efficiency Power Supply
2. 4x 3.5" Hot-swap SAS / SATA Drive Bays
3. 1x Slim DVD ROM Drive (Optional)
5. 4x 4cm PWM Fans
6. 1x Full-height, Half-length I/O Expansion Slot
7. Power Switch / Reset & 5 LED Indicators
Manufacturer Supermicro
SKU CSE-813MTQ-520C
Expansion slots # 1
Motherboard formats support ATX
Motherboard sizes support 12" x 10"
Power Supply
Redundant power supply No
Power supply power 520 W
Power supply type AC
Max. drives # 4
3,5" drives support Yes
2,5" drives support No