SYS-E100-12T-H
IoT Gateway Supermicro SYS-E100-12T-H • CSE-E101-03 • X12STN-H-WOHS
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-E100-12T-H
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 11th Generation Intel® Core™ i7-1185G7E, Processor; Single Socket FCBGA-1449
2. System-on-Chip
4. Up to 64GB Unbuffered Non-ECC, SO-DIMM DDR4 3200MHz; 2 DIMM slots
7. 1 HDMI 2.0b (4K60Hz), 1 HDMI 1.4b
8. -30°C to 50°C Operating Temperature
9. Lockable 12V DC 84W power adapter
| SKU | SYS-E100-12T-H | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rozmiary (WxSxG) | 7.68" (195mm), 5.94" (150mm) | ||||||||
| Zasilacz | 84W DC | ||||||||
| Limit obsługiwanej pamięci | 64GB DDR4 | ||||||||
| Sloty na dyski | 2 M.2 2280 B-Key | ||||||||
| Płyta główna | |||||||||
| Nazwa produktu | X12STN-H-WOHS | ||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||
| Format | 3.5" SBC | ||||||||
| Rozmiar | 5.7" x 4" | ||||||||
| Pobór mocy | 28 W | ||||||||