SYS-E100-12T-L
IoT Gateway Supermicro SYS-E100-12T-L • CSE-E101-03 • X12STN-L-WOHS
Supermicro
SYS-E100-12T-L
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-E100-12T-L
ID produktu w magazynie: 1008984
Dostępność*: PL: BrakNL: 5 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 11th Generation Intel® Core™ i3-1115GRE, Processor; Single Socket FCBGA-1449
2. System-on-Chip
4. Up to 64GB Unbuffered Non-ECC, SO-DIMM DDR4 3200MHz; 2 DIMM slots
7. 1 HDMI 2.0b (4K60Hz), 1 HDMI 1.4b
8. -30°C to 50°C Operating Temperature
9. Lockable 12V DC 84W power adapter
Producent Supermicro
SKU SYS-E100-12T-L
1 Obudowa: CSE-E101-03
1 Płyta główna: X12STN-L-WOHS #
Podstawowe okablowanie
Rozmiary (WxSxG) 7.68" (195mm), 5.94" (150mm)
Zasilacz 84W DC
Limit obsługiwanej pamięci 64GB DDR4
Sloty na dyski 1 M.2 2280 B-Key
Płyta główna
Nazwa produktu X12STN-L-WOHS
Chipset SoC
Format 3.5" SBC
Rozmiar 5.7" x 4"
Pobór mocy 28 W