LA25TQC-R609LP
Obudowa Supermicro CSE-LA25TQC-R609LP(OEM) 2U 650W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
LA25TQC-R609LP
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: LA25TQC-R609LP
ID produktu w magazynie: 783274
Dostępność*: PL: BrakNL: 283 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68".
Support up to ATX 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed
2. 8x 3.5"(tool-less) or 2.5"(screw) hot-swap SAS3/SATA drive bay, Optional 2x 3.5" fixed drive bay, Optional rear 2x 2.5" hot-swap drive bay kit
3. 2U 8-Slot 12G Backplane for 8x 3.5" SAS3/SATA HDD/SSD
4. 600W / 650W 1U Redundant Power Supply
5. 7 low-profile expansion slot(s)
6. 3x 80mm heavy duty fan(s) with PWM fan(s) speed control
7. Support Service Tag for system information.
8. OEM Only, MOQ Applies
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-LA25TQC-R609LP(OEM)
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, EE-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 650 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak