745BTQ-R920B
Obudowa Supermicro CSE-745BTQ-R920B 4U 920W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 745BTQ-R920B
ID produktu w magazynie: 821731
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 288 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 8x 3.5"/2.5" SAS/SATA Backplane for Hot-Swappable Drives
2. Front HDD Door Lock & Side Panel Intrusion Switch
3. Front I/O Ports: 2x USB 3.0
4. 3x Middle 8cm (5000 rpm) PWM Fans & 2x 8cm (5000 rpm) PWM Fans
5. 4U / Full Tower Chassis Supports max. Motherboard, Sizes E-ATX 13.68" x 13" ATX/Micro ATX
6. 920W Redundant Platinum Level Certified High-Efficiency Class-B Power Supply
7. 3x 5.25" External HDD Drive Bays & 8x 3.5"/2.5" Hot-Swappable HDD Drives
|---|---|
| SKU | CSE-745BTQ-R920B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 4U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 920 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 8 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |