826BAC4-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BAC4-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 14xHDD SATA/SAS
Supermicro
826BAC4-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 826BAC4-R920LPB
ID produktu w magazynie: 5564
Waga (brutto): 24.95 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042179015
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: PL: BrakNL: 79 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68". Support up to ATX 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed
2.12 x 3.5" hot-swap drive bay, optional 2 x 2.5" hot-swap drive bay
3.8x SAS3 12Gbps and 4x Hybrid (NVMe/SAS3) 3.5" HDD
5.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
6.7 low-profile expansion slot(s)
7.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
8.Optional 5 x 6cm 4pin high performance fan(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-826BAC4-R920LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, EE-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 14
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak