LB16AC10-R860AW
Obudowa Supermicro CSE-LB16AC10-R860AW 1U 860W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: LB16AC10-R860AW
ID produktu w magazynie: 814185
Dostępność*: PL: BrakNL: 28 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. SAS3 12Gb/s and NVMe support
1U Optimized for CloudDC motherboard with S-AIOM support, support MB size up to 12.3" x 13.4"
2. 10 x 2.5"(tool-less) hot-swap SAS3/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 10-Slot SFF Backplane Supports SAS3/SATA3/NVMe
5. 1U 860W Redundant power supply Platinum level, 24Pin output
6. 2x full-height & full-length expansion slot(s) 2x AIOM expansion slot(s)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s) by default, 2 x as optional
8. Support Service Tag for system information
|---|---|
| SKU | CSE-LB16AC10-R860AW |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 2 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12.3" x 13.4" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 860 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 10 |
| Obsługa dysków 3,5" | Nie |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |