TO15-Z20-IA01
Serwer Gigabyte TO15-Z20-IA01 • 1OU SATA/M.2 • 2x10GbE
Gigabyte
TO15-Z20-IA01
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Zapytaj o cenę
Producent: Gigabyte
Numer części: TO15-Z20-IA01
ID produktu w magazynie: 2192918
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Immersion Cooling Server
2. Supports up to 4 x Dual slot Gen5 GPUs
3. Single AMD EPYC™ 9004 Series Processors
4. 12-Channel DDR5 RDIMM, 12 x DIMMs
5. Dual ROM Architecture
6. 2 x 10Gb/s LAN ports via Broadcom® BCM57416
7. 4 x 15mm E1.S NVMe hot-swap bays
8. 2 x M.2 slots with PCIe Gen5 x4 interface
9. 2 x M.2 slots with SATA interface (optional)
10. 4 x FHFL PCIe Gen5 x16 slots or 8 x FHFL PCIe Gen5 x8 slots for GPUs
11. 2 x LP PCIe Gen5 x16 slots
12. 48V DC Bus Bar power solution
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Gigabyte
SKU TO15-Z20-IA01
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa
1 Płyta główna
Podstawowe okablowanie
Rodzina Overclocking Server
Rozmiar U 1OU
Płyta główna MZ23-G20
Chipset SoC
NIC 2x10GbE
Gniazda rozszerzeń # 6
Procesor
Gniazdo CPU SP5
Rodzina CPU AMD EPYC 9004 Series
Wbudowany CPU Nie
CPU # 1
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 128 GB
Gniazda pamięci # 12
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Nie