SYS-1029U-TR25MV
Serwer Supermicro SYS-1029U-TR25MV SuperServer • 119UTS-R751P-T • X11DPU • 1U IPMI
Supermicro
SYS-1029U-TR25MV
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-1029U-TR25MV
ID produktu w magazynie: 506801
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 65cm x 22cm
UPC/EAN: 672042361335
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
Dual Socket P (LGA 3647) support 2nd Gen Intel® Xeon® Scalable processors (Cascade Lake/Skylake)‡ 24 DIMMs; up to 6TB 3DS ECC DDR4-2933MHz† RDIMM/LRDIMM, Supports Intel® Optane™ DCPMM†† 2 PCI-E 3.0 x16 slots (FH, 10.5" L),1 PCI-E 3.0 x8 slot (LP), PCI-E 3.0 x16 slot (internal LP) 2 25GbE SFP28 Ethernet ports 10 Hot-swap 2.5" Drive Bays 10 SATA3 (2 hybrid ports - 2 NVMe opt.); Optional M.2 NVMe and SATA3 ports 8 heavy duty fans w/ optimal fan speed control 750W Redundant Power Supplies Platinum Level (94%+)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU SYS-1029U-TR25MV
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa: 119UTS-R751P-T #
1 Płyta główna: X11DPU #
1(2) Chłodzenie CPU: SNK-P0067PS
Podstawowe okablowanie
Rodzaj zasilania AC
Obsługa NVMe Nie
Obsługa NGSFF Nie
Rodzina SuperServer
Obudowa
Nazwa produktu 119UTS-R751P-T
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 4
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 17" x 16.8"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 750 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak
Obsługa SATA Tak
Obsługa SAS Nie
Możliwość montażu napędu CD/DVD Nie
Wymagany kontroler SAS Nie
Pozostałe
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Płyta główna
Nazwa produktu X11DPU
Więcej informacji na stronie producenta Kliknij tutaj aby zobaczyć Link nie działa? Powiadom nas.
Chipset C621
Format Proprietary
Rozmiar 17" x 16.8"
Gniazda rozszerzeń # 3
Procesor
Gniazdo CPU LGA3647
Rodzina CPU Intel Xeon Scalable LGA3647
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 2
Kształt SNK Narrow
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 3072 GB
Gniazda pamięci # 24
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Nie
Gniazda SATA # 14
Obsługa SAS Nie
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Zastosowanie High-efficiency, Mission-critical, UIO/WIO
Pobór mocy 50 W