733TQ-668B
Obudowa Supermicro CSE-733TQ-668B Mid-Tower 668W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 733TQ-668B
ID produktu w magazynie: 305225
Waga (brutto): 17.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 68cm x 62cm x 30cm
UPC/EAN: 672042295951
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 220 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 4x 3.5" SAS/SATA Backplane for Hot-Swappable Drives (Support SGPIO)
2. Front HDD Door Lock
3. Front I/O Ports: 2x USB 2.0
4. 1x 12cm Rear (4000 rpm) PWM Fan & 1x 9cm Front (4200 rpm) PWM Fan
5. Mid-Tower Chassis Supports max. Motherboard, Sizes E-ATX 12" x 13"/ATX/Micro ATX
6. 668W Platinum Level Certified High-Efficiency Power Supply
7. 2x 5.25" External HDD Drive Bays & 4x 3.5" HDD Drive Bays
|---|---|
| SKU | CSE-733TQ-668B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | Mid-Tower |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 668 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |