R263-Z35-AAL1
Serwer Gigabyte R263-Z35-AAL1 • 2U SATA/M.2 • 1x1GbE
Gigabyte
R263-Z35-AAL1
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Zapytaj o cenę
Producent: Gigabyte
Numer części: R263-Z35-AAL1
ID produktu w magazynie: 2193034
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Supports up to 3 x Dual slot Gen5 GPUs
2. Single AMD EPYC™ 9004 Series Processors
3. 12-Channel DDR5 RDIMM, 12 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 1 x 1Gb/s LAN port via Intel® I210-AT
6. 8 x 3.5"/2.5" Gen5 NVMe/SATA/SAS-4 hot-swap bays
7. 4 x 3.5"/2.5" SATA/SAS-4 hot-swap bays
8. 1 x M.2 slot with PCIe Gen3 x4 interface
9. 3 x FHFL PCIe Gen5 x16 slots for GPUs
10. 2 x OCP NIC 3.0 PCIe Gen5 x16 slots
11. 1+1 2700W 80 PLUS Titanium redundant power supplies
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Gigabyte
SKU R263-Z35-AAL1
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa
1 Płyta główna
Podstawowe okablowanie
Rodzina Rack Server
Rozmiar U 2U
Płyta główna MZ33-DC1
Chipset SoC
NIC 1x1GbE
Gniazda rozszerzeń # 3
Procesor
Gniazdo CPU SP5
Rodzina CPU AMD EPYC 9005
Wbudowany CPU Nie
CPU # 1
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 128 GB
Gniazda pamięci # 12
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak