X10SDV-12C+-TLN4F
Producent: Supermicro
Numer części: X10SDV-12C+-TLN4F
ID produktu w magazynie: 318864, 318865
Wymiary opakowania (DxSxW): 47cm x 38cm x 9cm
UPC/EAN: 672042305674
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Xeon® processor D-1567, Single socket FCBGA 1667; 12-Core, 24 Threads, 65W
2. System on Chip
3. Up to 128GB ECC RDIMM DDR4 2133MHz or 64GB ECC/non-ECC UDIMM in 4 sockets
4. 1 PCI-E 3.0 x16, M.2 PCI-E 3.0 x4 (SATA support), M Key 2242/2280
5. 2 10GbE and 2 GbE LAN ports
6. 6 SATA3 (6Gbps) ports via SoC
7. 2 USB 3.0 ports (rear) 4 USB 2.0 ports (via headers)
8. 1 SuperDOM, 1 COM, TPM header, GPIO and SMbus headers
9. 12V DC Input and ATX Power Source
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | MBD-X10SDV-12C+-TLN4F | ||||||
| Podstawowe informacje | |||||||
| Chipset | SoC | ||||||
| Format | Mini-ITX | ||||||
| Rozmiar | 6.75" x 6.75" | ||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 1 | ||||||
| Procesor | |||||||
| Gniazdo CPU | FCBGA1667 | ||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon D-1557 FCBGA1667 | ||||||
| Wbudowany CPU | Tak | ||||||
| Max. CPU # | 1 | ||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||
| Pamięć systemowa | |||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 128 GB | ||||||
| Gniazda pamięci # | 4 | ||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||
| Gniazda SATA # | 6 | ||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||
| Obsługa M.2 | Tak | ||||||
| Gniazda M.2 # | 3 | ||||||
| NIC # | 2 | ||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||
| IPMI | Tak | ||||||
| VGA | Tak | ||||||
| Pozostałe | |||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||
| Pobór mocy | 65 W | ||||||