SSG-620P-ACR12L
Serwer Supermicro SSG-620P-ACR12L Storage • 826BTS-R1K23LPBP2 • X12DPI-NT6 • 2U IPMI NVMe
Producent: Supermicro
Numer części: SSG-620P-ACR12L
ID produktu w magazynie: 891569
Dostępność*: PL: BrakNL: 5 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Dual Socket P+ (LGA-4189) 3rd Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
2. 16 ECC DDR4-3200: LRDIMM/RDIMM + 2 Intel® Optane™ Persistent Memory Dedicated Slots
3. 2x 10Gbe
4. 12x 3.5" hot-swap hybrid SATA/SAS drive bays (4 NVMe Hyprid Ports); 2 rear SATA 2.5" slots; onboard 1 M.2 NVMe
5. 3 heavy duty fans with optimal fan speed control; 1 Air Shroud
6. Broadcom® 3816 Controller
| SKU | SSG-620P-ACR12L | ||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||||
| Obsługa NVMe | Tak / Liczba gniazd: 4 | ||||||||||
| Obudowa | |||||||||||
| Nazwa produktu | 826BTS-R1K23LPBP2 | ||||||||||
| Rozmiar U | 2U | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 6 | ||||||||||
| Obsługiwane formaty płyt głównych | E-ATX | ||||||||||
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13" | ||||||||||
| Zasilacz | |||||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||||
| Moc zasilacza | 1200 W | ||||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Tak | ||||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||
| Płyta główna | |||||||||||
| Nazwa produktu | X12DPI-NT6 | ||||||||||
| Chipset | C621A | ||||||||||
| Format | E-ATX | ||||||||||
| Rozmiar | 12" x 13" | ||||||||||
| Procesor | |||||||||||
| Gniazdo CPU | Socket P+ LGA4189 | ||||||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon Scalable LGA4189 | ||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||
| Max. CPU # | 2 | ||||||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 256 GB | ||||||||||
| Gniazda pamięci # | 18 | ||||||||||
| Gniazda SATA # | 14 | ||||||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||||||
| Pobór mocy | 270 W | ||||||||||