X12SDV-10CR-SP6F
Supermicro
X12SDV-10CR-SP6F
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: X12SDV-10CR-SP6F
ID produktu w magazynie: 1518524, 1518525
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. System on Chip
2. Intel® Xeon® Processor D-1844NT, CPU TDP 55W, Intel Quick Assist Technology
3. Up to 256GB Registered ECC RDIMM, DDR4-2667MHz, in 4 DIMM slots
4. 1 PCIe 4.0 x16 or 2 PCIe 4.0 x8
6. 2 PCIe 3.0 NVMe x4 SlimSAS Internal Port (4 SATA/PCIe 3.0 x4)
7. Quad 1G RJ45 with Intel® I350-AM2 and i210-IT, Dual 25G SFP28 with Intel SoC
8. SoC controller for 10 SATA3 (6 Gbps) ports; RAID 0,1,5,10
9. 12V DC or ATX Power Input
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-X12SDV-10CR-SP6F
Podstawowe informacje
Chipset SoC
Format Flex-ATX
Rozmiar 9" x 7.25"
Gniazda rozszerzeń # 3
Procesor
Gniazdo CPU FCBGA2227
Rodzina CPU Intel Xeon Processor D-1844NT
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 64 GB
Gniazda pamięci # 4
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 2
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 1
NIC # 6
NIC chipset/typ
Chipset Typ
SoC 25GbE
SoC 25GbE
i210 1GbE
i210 1GbE
i350-AM2 1GbE
i350-AM2 1GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 55 W