TO25-S12-AA01
Serwer Gigabyte TO25-S12-AA01 • 2OU SATA/M.2 • 1x1GbE
Producent: Gigabyte
Numer części: TO25-S12-AA01
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Supports 1 x Dual slot Gen5 GPU
2. Single 5th/4th Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
3. 8-Channel DDR5 RDIMM, 8 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 2 x E1.S Gen4 NVMe hot-swap bays
6. 1 x M.2 slot with SATA interface
7. 1 x FHFL PCIe Gen5 x16 slot for GPUs
8. 1 x FHFL PCIe Gen5 x16 slot
9. 2 x FHHL PCIe Gen5 x16 slots
10. 1 x LP PCIe Gen5 x8 slot
11. 48V DC Bus Bar power solution
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | TO25-S12-AA01 | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzina | High Performance Computing System | ||||||||
| Rozmiar U | 2OU | ||||||||
| Węzły (ang. nodes) # | 2 | ||||||||
| Płyta główna | MS13-HD0 | ||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||
| NIC | 1x1GbE | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 5 | ||||||||
| Procesor | |||||||||
| Gniazdo CPU | SP5 | ||||||||
| Rodzina CPU | 5th Intel Xeon Scalable | ||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||
| CPU # | 1 | ||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 128 GB | ||||||||
| Gniazda pamięci # | 8 | ||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR5 | ||||||||
| Dyski | |||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 2 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Nie | ||||||||