R163-S35-AAC1
Serwer Gigabyte R163-S35-AAC1 • 1U SATA/M.2 • 1x1GbE
Producent: Gigabyte
Numer części: R163-S35-AAC1
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Single 5th/4th Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
2. Single Intel® Xeon® CPU Max Series
3. 8-Channel DDR5 RDIMM, 16 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 1 x 1Gb/s LAN port via Intel® I210-AT
6. 12 x 2.5" Gen5 NVMe/SATA/SAS-4 hot-swappable bays
7. 1 x M.2 slot with PCIe Gen3 x4 interface
8. 1 x FHHL PCIe Gen5 x16 slot
9. 1 x OCP 3.0 Gen5 x16 slot
10. 1+1 1300W 80 PLUS Platinum redundant power supplies
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | R163-S35-AAC1 | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzina | Rack Server | ||||||||
| Rozmiar U | 1U | ||||||||
| Płyta główna | MS33-DC0 | ||||||||
| Chipset | C741 | ||||||||
| NIC | 1x1GbE | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 1 | ||||||||
| Procesor | |||||||||
| Gniazdo CPU | LGA4677 | ||||||||
| Rodzina CPU | 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677 | ||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||
| CPU # | 1 | ||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 256 GB | ||||||||
| Gniazda pamięci # | 16 | ||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR5 | ||||||||
| Dyski | |||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 12 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||