826BA-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BA-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
826BA-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 826BA-R920LPB
ID produktu w magazynie: 2014
Waga (brutto): 24.95 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042108176
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10". Supports up to 12" x 13" MB with rear 2.5" HDD option installed.
2.12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2 and Mini-i-Pass (SFF 8087) connectivity
3.12-port 2U SAS 6Gbps direct-attached backplane, support up to 12x 3.5-inch SAS2/SATA3 HDD/SSD
4.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5.7 low-profile expansion slot(s)
6.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
7.Optional 5x 6cm hot-swap cooling fans
Producent Supermicro
SKU CSE-826BA-R920LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie