813MFTQC-350CB
Obudowa Supermicro CSE-813MFTQC-350CB 1U 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 813MFTQC-350CB
ID produktu w magazynie: 58194
Waga (brutto): 17.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 76cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042226511
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 6 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis for motherboard support size: (12" x 10") (9.6" x 9.6")
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
3. 1U 4-Port 12Gbps Backplane Support 4x3.5
4. 1U 350W Multi-output power supply Platinum level
5. 1 full height expansion slot(s)
6. 4 x 40x28mm PWM fan(s)
7. Optional 2 x 40x28mm PWM fan(s)
Opis produktu
| Producent | Supermicro |
|---|---|
| SKU | CSE-813MFTQC-350CB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 1 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 10" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |