514-R400W
Obudowa Supermicro CSE-514-R400W 1U 400W Redundant 2xHDD SATA
Producent: Supermicro
Numer części: 514-R400W
ID produktu w magazynie: 4942
Waga (brutto): 8.20 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 69cm x 61cm x 21cm
UPC/EAN: 672042168934
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Support WIO MB size of Proprietary 12.3" x 13", Proprietary 8.15" x 13.05".
2. Up to 2 x 2.5" fixed with bracket
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 400W Redundant single output power supply, W/PMbus, gold level
5. Up to , 2 full height expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
6. 4 x 40x56mm PWM fan(s)
7. Optional 2 x fans for AOC cooling
|---|---|
| SKU | CSE-514-R400W |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 3 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 8.15" x 13.05", 12" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Nie |
| Maks. liczba dysków # | 2 |
| Obsługa dysków 3,5" | Nie |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |