X13SWA-TF
Płyta główna Supermicro MBD-X13SWA-TF W790 LGA4677 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677 SATA M.2 DDR5
Producent: Supermicro
Numer części: X13SWA-TF
ID produktu w magazynie: 1187440, 1187441
HS: 8473 30 20 00
ECCN: 5A992C
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Xeon® W processors, including Xeon® W-3400 series (112L) and Xeon® W-2400 series (64L) processors, TDP up to 350W
2. Intel® W790
3. 1TB ECC RDIMM, up to RDIMM=1TB/512GB, RDIMM 3DS=4TB/2TB; 4800MT/s (1DPC)/4400MT/s (2DPC)
5. M.2 Interface: 4 PCIe 5.0 x4 M.2 Form Factor: 2280/22110 M.2 Key: M-Socket (w/o heat sink)
6. Single LAN with Intel® Ethernet Controller I210-AT Single LAN with Marvell AQC113C
7. 8 SATA 3 (6Gb, RAID 0, 1, 5, 10) 2 U.2 for NVMe 2.5" SSD drives (U.2-1, U.2-2)
8. Support overclocking (optional)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | MBD-X13SWA-TF | ||||||
| Podstawowe informacje | |||||||
| Chipset | W790 | ||||||
| Format | E-ATX | ||||||
| Rozmiar | 12.3" x 13" | ||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 6 | ||||||
| Procesor | |||||||
| Gniazdo CPU | LGA4677 | ||||||
| Rodzina CPU | 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677 | ||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||
| Max. CPU # | 1 | ||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||
| Pamięć systemowa | |||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 256 GB | ||||||
| Gniazda pamięci # | 16 | ||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR5 | ||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||
| Gniazda SATA # | 8 | ||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||
| Obsługa M.2 | Tak | ||||||
| Gniazda M.2 # | 4 | ||||||
| NIC # | 2 | ||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||
| IPMI | Nie | ||||||
| VGA | Tak | ||||||
| Pozostałe | |||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||
| Pobór mocy | 350 W | ||||||