X10SDV-12C+-TP8F-B
Supermicro
X10SDV-12C+-TP8F-B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: X10SDV-12C+-TP8F-B
ID produktu w magazynie: 974868
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Xeon® processor D-1567, Single socket FCBGA 1667; 12-Core, 24 Threads, 65W
2. Up to 128GB ECC RDIMM DDR4 2133MHz or 64GB ECC/non-ECC UDIMM in 4 sockets
4. 2 10G SFP+ and 6 GbE LAN
5. 4 SATA3 (6Gbps) ports via SoC
6. 2 USB 3.0 ports (rear), 5 USB 2.0 ports (4 via headers, 1 Type A)
7. 2 SuperDOM, 1 COM, TPM 2.0 header, GPIO and SMbus headers
8. 12V DC Input and ATX Power Source
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-X10SDV-12C+-TP8F-B
Podstawowe informacje
Chipset SoC
Format Flex-ATX
Rozmiar 9" x 7.25"
Gniazda rozszerzeń # 3
Procesor
Gniazdo CPU FCBGA1667
Rodzina CPU Intel Xeon D-1567 FCBGA1667
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 128 GB
Gniazda pamięci # 4
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 4
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 1
NIC # 2
NIC chipset/typ
Chipset Typ
SoC 1GbE
SoC 1GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 65 W