M12SWA-TF
Producent: Supermicro
Numer części: M12SWA-TF
ID produktu w magazynie: 821729, 821730
HS: 8473 30 20 00
ECCN: 5A992C
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 3000WX Series Processor, up to 64 Cores
2. Up to 256GB Unbuffered non-ECC UDIMM/ 2TB Registered ECC DDR4 3200MHz SDRAM in 8 DIMMS.
M.2 Key: M-key, U.2 Interface: 2 U.2 sockets (Software RAID 0,1)
4. 4 SATA 3.0 6Gbps (Software Raid 0,1,5 & 10)
5. 1x 10GBase-T LAN port, 1 GbE LAN port (shared with IPMI)
6. ASPEED AST2600 BMC graphics
(3 type A + 2 via header), 2 USB 2.0 ports via header
8. 1 COM port (rear), TPM 2.0 header, 7.1 Channel HD Audio
9. 10 fan header, 4-pin type fan header, 112V-power header for liquid cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | MBD-M12SWA-TF | ||||||
| Podstawowe informacje | |||||||
| Chipset | AMD WRX80 | ||||||
| Format | E-ATX | ||||||
| Rozmiar | 12" x 13" | ||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 6 | ||||||
| Procesor | |||||||
| Gniazdo CPU | SP3 | ||||||
| Rodzina CPU | AMD Ryzen Threadripper PRO 3000WX | ||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||
| Max. CPU # | 1 | ||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||
| Pamięć systemowa | |||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 2048 GB | ||||||
| Gniazda pamięci # | 8 | ||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||
| Gniazda SATA # | 4 | ||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||
| Obsługa M.2 | Tak | ||||||
| Gniazda M.2 # | 4 | ||||||
| NIC # | 2 | ||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||
| IPMI | Tak | ||||||
| VGA | Tak | ||||||
| Pozostałe | |||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||
| Pobór mocy | 280 W | ||||||