X13SWA-TF
Płyta główna Supermicro MBD-X13SWA-TF W790 LGA4677 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677 SATA M.2 DDR5
Supermicro
X13SWA-TF
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: X13SWA-TF
ID produktu w magazynie: 1187440, 1187441
HS: 8473 30 20 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Xeon® W processors, including Xeon® W-3400 series (112L) and Xeon® W-2400 series (64L) processors, TDP up to 350W
2. Intel® W790
3. 1TB ECC RDIMM, up to RDIMM=1TB/512GB, RDIMM 3DS=4TB/2TB; 4800MT/s (1DPC)/4400MT/s (2DPC)
5. M.2 Interface: 4 PCIe 5.0 x4 M.2 Form Factor: 2280/22110 M.2 Key: M-Socket (w/o heat sink)
6. Single LAN with Intel® Ethernet Controller I210-AT Single LAN with Marvell AQC113C
7. 8 SATA 3 (6Gb, RAID 0, 1, 5, 10) 2 U.2 for NVMe 2.5" SSD drives (U.2-1, U.2-2)
8. Support overclocking (optional)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-X13SWA-TF
Podstawowe informacje
Chipset W790
Format E-ATX
Rozmiar 12.3" x 13"
Gniazda rozszerzeń # 6
Procesor
Gniazdo CPU LGA4677
Rodzina CPU 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 256 GB
Gniazda pamięci # 16
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 8
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 4
NIC # 2
NIC chipset/typ
Chipset Typ
i210AT 1GbE
AQC113C 1GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Nie
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 350 W