X10SDV-12C+-TLN4F
Supermicro
X10SDV-12C+-TLN4F
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: X10SDV-12C+-TLN4F
ID produktu w magazynie: 318864, 318865
Wymiary opakowania (DxSxW): 47cm x 38cm x 9cm
UPC/EAN: 672042305674
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Xeon® processor D-1567, Single socket FCBGA 1667; 12-Core, 24 Threads, 65W
2. System on Chip
3. Up to 128GB ECC RDIMM DDR4 2133MHz or 64GB ECC/non-ECC UDIMM in 4 sockets
4. 1 PCI-E 3.0 x16, M.2 PCI-E 3.0 x4 (SATA support), M Key 2242/2280
5. 2 10GbE and 2 GbE LAN ports
6. 6 SATA3 (6Gbps) ports via SoC
7. 2 USB 3.0 ports (rear) 4 USB 2.0 ports (via headers)
8. 1 SuperDOM, 1 COM, TPM header, GPIO and SMbus headers
9. 12V DC Input and ATX Power Source
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-X10SDV-12C+-TLN4F
Podstawowe informacje
Chipset SoC
Format Mini-ITX
Rozmiar 6.75" x 6.75"
Gniazda rozszerzeń # 1
Procesor
Gniazdo CPU FCBGA1667
Rodzina CPU Intel Xeon D-1557 FCBGA1667
Wbudowany CPU Tak
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 128 GB
Gniazda pamięci # 4
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 6
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 3
NIC # 2
NIC chipset/typ
Chipset Typ
i350-AM2 1GbE
i350-AM2 1GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 65 W