A2SDV-12C+-TLN5F
Supermicro
A2SDV-12C+-TLN5F
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: A2SDV-12C+-TLN5F
ID produktu w magazynie: 318856, 318857
Wymiary opakowania (DxSxW): 47cm x 38cm x 9cm
UPC/EAN: 672042307173
Dostępność*: PL: BrakNL: 3 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Intel Atom Processor C3858, Single Socket FCBGA1310 supported, CPU TDP support 25W
2. System on Chip
4. Expansion slots: 1 PCI-E 3.0 x8 (Slot 6 or 7 option)
6. 4x 10GbE LAN ports, 1x 1GbE LAN port (IPMI shared LAN)
7. 2 SATA3 (6 Gbps) ports
8. I/O: 1 VGA, 2 COM (1 via header, 1 rear RJ45), TPM header
9. 5 USB 3.0 (4 rear, Type-A), 2 USB 2.0 (2 via headers)
10. Intel Quick Assist Technology
11. Supports 12V DC power input
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-A2SDV-12C+-TLN5F
Podstawowe informacje
Chipset SoC
Format Flex-ATX
Rozmiar 9" x 7.25"
Gniazda rozszerzeń # 1
Procesor
Gniazdo CPU FCBGA1310
Rodzina CPU Intel Atom C3858 FCBGA1310
Wbudowany CPU Tak
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 256 GB
Gniazda pamięci # 4
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 2
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 2
NIC # 4
NIC chipset/typ
Chipset Typ
X557 10GbE
X557 10GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie Routing, Cost-effective
Pobór mocy 50 W