K14PA-U12/ASMB11
Płyta główna ASUS K14PA-U12/ASMB11 N/A SP5 AMD EPYC 9004 Series SATA M.2 DDR5
ASUS
K14PA-U12/ASMB11
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: ASUS
Numer części: K14PA-U12/ASMB11
ID produktu w magazynie: 1464886
HS: 8473 30 20 00
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Ready for 128 core AMD EPYC 9004-series processors with support for up to 400 W TDP
2. Dual SFP28 25 Gbps Ethernet with teaming support
3. Up two dual-slot GPUs supported
4. 12 x DDR5 4800 RDIMM for up to 3TB RAM
7. Onboard ASUS ASMB11-iKVM with ASPEED AST2600 controller for out-of-band management
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent ASUS
SKU K14PA-U12/ASMB11
Podstawowe informacje
Chipset N/A
Format CEB
Rozmiar 12" x 10.5"