HDS-KCMYXRUG15T3
Dysk SSD Kioxia HDS-TUN-KCMYXRUG15T3 SSD U.2 15.36TB NVMe
HDS-KCMYXRUG15T3
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji na ten produkt można uzyskać u sprzedawcy.
Dyski Enterprise posiadają 5 lat gwarancji producenta.
Producent: Kioxia
Numer części: HDS-KCMYXRUG15T3
ID produktu w magazynie: 1352606
HS: 8523 51 90 00
ECCN: 5a992c
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
- Kioxia CM7-R 15.3TB NVMe PCIe 5x4 2.5" 15mm SIE 1DWPD,HF
- Sequential Read: 14,000 MB/s
- Sequential Write: 7,000 MB/s
- Random Read: 2,400K IOPS
- Random Write: 300K IOPS
Opis produktu
Producent Kioxia
SKU HDS-TUN-KCMYXRUG15T3
Numer części producenta KCMYXRUG15T3
Podstawowe informacje
Typ SSD
Pojemność 15.36TB
Format U.2"
Interfejs NVMe
Szybkość transmisji 12 Gbps
RPM N/A
Pamięć podręczna N/A
TDP (Odczyt/Zapis) 5.00 W