HDS-KCD8XPUG15T3
Dysk SSD Kioxia HDS-TUN-KCD8XPUG15T3 SSD 2,5" 1.53TB NVMe
HDS-KCD8XPUG15T3
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji na ten produkt można uzyskać u sprzedawcy.
Dyski Enterprise posiadają 5 lat gwarancji producenta.
Producent: Kioxia
Numer części: HDS-KCD8XPUG15T3
ID produktu w magazynie: 1412553
HS: 8523 51 90 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
- Kioxia CD8-P 15.3TB NVMe PCIe 5x4 2.5" 15mm SIE 1DWPD 5Y
- Sequential Read: 12,000 MB/s
- Sequential Write: 5,500 MB/s
- Random Read: 2,000K IOPS
- Random Write: 200K IOPS
Opis produktu
Producent Kioxia
SKU HDS-TUN-KCD8XPUG15T3
Numer części producenta KCD8XPUG15T3
Podstawowe informacje
Typ SSD
Pojemność 1.53TB
Format 2.5"
Interfejs NVMe
Szybkość transmisji 6 Gbps
RPM N/A
Pamięć podręczna N/A
TDP (Odczyt/Zapis) 4.00 W