TO15-Z20-IA01
Serwer Gigabyte TO15-Z20-IA01 • 1OU SATA/M.2 • 2x10GbE
Producent: Gigabyte
Numer części: TO15-Z20-IA01
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Immersion Cooling Server
2. Supports up to 4 x Dual slot Gen5 GPUs
3. Single AMD EPYC™ 9004 Series Processors
4. 12-Channel DDR5 RDIMM, 12 x DIMMs
5. Dual ROM Architecture
6. 2 x 10Gb/s LAN ports via Broadcom® BCM57416
7. 4 x 15mm E1.S NVMe hot-swap bays
8. 2 x M.2 slots with PCIe Gen5 x4 interface
9. 2 x M.2 slots with SATA interface (optional)
10. 4 x FHFL PCIe Gen5 x16 slots or 8 x FHFL PCIe Gen5 x8 slots for GPUs
11. 2 x LP PCIe Gen5 x16 slots
12. 48V DC Bus Bar power solution
| SKU | TO15-Z20-IA01 | ||||||||
| Rozmiar U | 1OU | ||||||||
| Płyta główna | MZ23-G20 | ||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||
| NIC | 2x10GbE | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 6 | ||||||||
| Procesor | |||||||||
| Gniazdo CPU | SP5 | ||||||||
| Rodzina CPU | AMD EPYC 9004 Series | ||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||
| CPU # | 1 | ||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 128 GB | ||||||||
| Gniazda pamięci # | 12 | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 4 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Nie | ||||||||