R263-Z35-AAL1
Serwer Gigabyte R263-Z35-AAL1 • 2U SATA/M.2 • 1x1GbE
Producent: Gigabyte
Numer części: R263-Z35-AAL1
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Supports up to 3 x Dual slot Gen5 GPUs
2. Single AMD EPYC™ 9004 Series Processors
3. 12-Channel DDR5 RDIMM, 12 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 1 x 1Gb/s LAN port via Intel® I210-AT
6. 8 x 3.5"/2.5" Gen5 NVMe/SATA/SAS-4 hot-swap bays
7. 4 x 3.5"/2.5" SATA/SAS-4 hot-swap bays
8. 1 x M.2 slot with PCIe Gen3 x4 interface
9. 3 x FHFL PCIe Gen5 x16 slots for GPUs
10. 2 x OCP NIC 3.0 PCIe Gen5 x16 slots
11. 1+1 2700W 80 PLUS Titanium redundant power supplies
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | R263-Z35-AAL1 | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzina | Rack Server | ||||||||
| Rozmiar U | 2U | ||||||||
| Płyta główna | MZ33-DC1 | ||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||
| NIC | 1x1GbE | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 3 | ||||||||
| Procesor | |||||||||
| Gniazdo CPU | SP5 | ||||||||
| Rodzina CPU | AMD EPYC 9005 | ||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||
| CPU # | 1 | ||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 128 GB | ||||||||
| Gniazda pamięci # | 12 | ||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR5 | ||||||||
| Dyski | |||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 12 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Tak | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||