HDS-KCD8XPUG15T3
Dysk SSD Kioxia HDS-TUN-KCD8XPUG15T3 SSD 2,5" 1.53TB NVMe
Producent: Kioxia
Numer części: HDS-KCD8XPUG15T3
ID produktu w magazynie: 1412553
HS: 8523 51 90 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
- Kioxia CD8-P 15.3TB NVMe PCIe 5x4 2.5" 15mm SIE 1DWPD 5Y
- Sequential Read: 12,000 MB/s
- Sequential Write: 5,500 MB/s
- Random Read: 2,000K IOPS
- Random Write: 200K IOPS
Opis produktu
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| SKU | HDS-TUN-KCD8XPUG15T3 |
| Numer części producenta | KCD8XPUG15T3 |
| Podstawowe informacje | |
| Typ | SSD |
| Pojemność | 1.53TB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | NVMe |
| Szybkość transmisji | 6 Gbps |
| RPM | N/A |
| Pamięć podręczna | N/A |
| TDP (Odczyt/Zapis) | 4.00 W |