TO25-S12-AA01
Serwer Gigabyte TO25-S12-AA01 • 2OU SATA/M.2 • 1x1GbE
Gigabyte
TO25-S12-AA01
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Zapytaj o cenę
Producent: Gigabyte
Numer części: TO25-S12-AA01
ID produktu w magazynie: 2193043
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Supports 1 x Dual slot Gen5 GPU
2. Single 5th/4th Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
3. 8-Channel DDR5 RDIMM, 8 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 2 x E1.S Gen4 NVMe hot-swap bays
6. 1 x M.2 slot with SATA interface
7. 1 x FHFL PCIe Gen5 x16 slot for GPUs
8. 1 x FHFL PCIe Gen5 x16 slot
9. 2 x FHHL PCIe Gen5 x16 slots
10. 1 x LP PCIe Gen5 x8 slot
11. 48V DC Bus Bar power solution
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Gigabyte
SKU TO25-S12-AA01
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa
1 Płyta główna
Podstawowe okablowanie
Rodzina High Performance Computing System
Rozmiar U 2OU
Węzły (ang. nodes) # 2
Płyta główna MS13-HD0
Chipset SoC
NIC 1x1GbE
Gniazda rozszerzeń # 5
Procesor
Gniazdo CPU SP5
Rodzina CPU 5th Intel Xeon Scalable
Wbudowany CPU Nie
CPU # 1
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 128 GB
Gniazda pamięci # 8
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Nie