CSE-M35T-1
Kieszeń dyskowa Supermicro CSE-M35T-1 5x 3.5 SAS/SATA HDD
Supermicro
CSE-M35T-1
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: CSE-M35T-1
ID produktu w magazynie: 2167
Waga (brutto): 3.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 25cm x 15cm x 13cm
UPC/EAN: 672042661626
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 5x 3.5" Hot-swap SATA Hard Disk Drive Trays
2. Fan Failure LED and Alarm
3. Overheat LED
4. Drive Activity LED
6. 3x 5.25" Drive Bay Enclosure
7. 9cm Cooling Fan Subsystem
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-M35T-1
Podstawowe informacje
Pojemność HDD 5x 3.5
Typ HDD (Hot-Swap) SAS/SATA HDD
Obłożenie 3x 5.25" Drive Bays
Chłodzenie 1 x 90mm Exhaust Fan