1029UZ-TN20R25M
Serwer Supermicro SYS-1029UZ-TN20R25M Ultra • 116UTQ20-R1K62-T • X11DPU-Z+ • 1U IPMI NVMe
Supermicro
1029UZ-TN20R25M
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 1029UZ-TN20R25M
ID produktu w magazynie: 318802
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 65cm x 22cm
UPC/EAN: 672042291250
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Dual socket P (LGA 3647) supports, Intel® Xeon® Scalable Processors, 3 UPI up to 10.4GT/s
2. Up to 3TB ECC 3DS LRDIMM or RDIMM, up to DDR4-2666MHz; 24 DIMM slots
4. 2x 25G SFP28 Ethernet ports
5. 20 Hot-swap 2.5" 7mm drive bays; up to 20 NVMe (CPU1: 8 NVMe + 2, NVMe/SAS/SATA3 hybrid, CPU2: 10 NVMe);
1 M.2 NVMe port, Optional extra, M.2 NVMe and SATA3 ports
6. 8 Heavy duty fans w/ optimal, fan speed control; 2 air shrouds
7. 1600W Redundant Power Supplies, Titanium Level (96%)