CSE-826BAC12-R802LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BAC12-R802LPB 2U 800W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: CSE-826BAC12-R802LPB
ID produktu w magazynie: 933863
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: PL: BrakNL: 89 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 800W high-efficiency AC-DC Redundant power supplies
2. Direct attached Storage Rackmount chassis
3. Support 12x SAS3/SATA3/NVMe4 storage devices
4. 3 high-performance fans with adjustable air shroud
|---|---|
| SKU | CSE-826BAC12-R802LPB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 2U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX, EE-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 12 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |