Z13PE-D16/ASMB11
Płyta główna ASUS Z13PE-D16/ASMB11 C741 LGA4677 Intel Xeon D-1567 FCBGA1667 SATA M.2 DDR5
Producent: ASUS
Numer części: Z13PE-D16/ASMB11
ID produktu w magazynie: 1464885
HS: 8473 30 20 00
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. E-ATX board ready for dual 5th Gen Intel Xeon Scalable processors, with LGA 4677 socket, and supporting up to 350 W TDP
2. A single CPU supports a maximum of three PCIe cards
3. 16 x DDR5 4800 RDIMM for up to 4 TB RAM
4. Integrated dual M.2 provides PCIe 5.0 x4 bandwidth for faster OS booting
5. Dual Intel 10 Gbps Ethernet with teaming support
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
| Producent | ASUS |
|---|---|
| SKU | Z13PE-D16/ASMB11 |
| Podstawowe informacje | |
| Chipset | C741 |
| Format | E-ATX |
| Rozmiar | 12" x 13" |