SYS-E302-12D-8C
Serwer Supermicro SYS-E302-12D-8C SuperServer • E302iL • X12SDV-8C-SP6F • BOX PC IPMI
Supermicro
SYS-E302-12D-8C
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-E302-12D-8C
ID produktu w magazynie: 1119982
HS: 8471 49 00 00
ECCN: 5a992c
Dostępność*: PL: BrakNL: 1 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Ice Lake Xeon D-1736NT 15MB 8 Cores 2.7GHz QAT 20G, 67W
2. Up to DDR4 2933MHz 256GB RDIMM or 128GB UDIMM
3. 1x M.2 B-Key (3042/3052/2280)&Nano SIM Slot 1x M.2 M-Key(2280) 1x M.2 E-Key (2230) Wall Mount
4. 1 Dedicated IPMI LAN, 6 Networking Interface (2 x25G SFP28, 4 x 1GbE)
5. 1x 2.5" SATA drives and 1x M.2 M-Key 2280
6. Fanless Cooling, Operating Temperature: 0°C to 35°C (32°F to 95°F)
7. 180W 12V Lockable DC Power Adapter
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU SYS-E302-12D-8C
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa: E302iL #
1 Płyta główna: X12SDV-8C-SP6F #
1 Chłodzenie CPU: SNK-P0067PS
Podstawowe okablowanie
Rodzaj zasilania AC
Obsługa NVMe Nie
Obsługa NGSFF Nie
Rodzina SuperServer
Obudowa
Nazwa produktu E302iL
Więcej informacji na stronie producenta Kliknij tutaj aby zobaczyć Link nie działa? Powiadom nas.
Podstawowe informacje
Rozmiar U BOX PC
Gniazda rozszerzeń # 6
Obsługiwane formaty płyt głównych Flex-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9" x 7.25"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 180 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 1
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak